Podręcznik suplementu wspierającego Epson Stylus Photo R390

Podręcznik suplementu wspierającego Epson Stylus Photo R390 to oficjalny dokument pomocy technicznej firmy Epson, który zawiera informacje dotyczące obsługi, funkcji i opcji drukarki Epson Stylus Photo R390. Podręcznik zawiera szczegółowe wskazówki dotyczące konfiguracji drukarki, ustawień i instalacji dodatkowych funkcji. Zawiera również informacje o kompatybilności oprogramowania i konfiguracji sieci oraz wskazówki dotyczące utrzymania drukarki w dobrym stanie. Podręcznik jest dostępny w wersji drukowanej i w wersji PDF do pobrania, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z drukarki Stylus Photo R390.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik suplementu wspierającego Epson Stylus Photo R390

Okres realizacji projektu:

Wartość projektu:

3. 532. 279, 00

zł, w tym dofinansowanie z UE:

2. 465. 301, 60

Partnerzy projektu:

Cel projektu:

Celem projektu jest opracowanie innowacyjnego suplementu wspierającego proces fermentacji metanowej z jednoczesnym enzymatycznym rozkładem hemiceluloz SUPLEFARR.

Informacje ogólne o projekcie:

Opracowanie innowacyjnego suplementu wspierającego proces fermentacji metanowej z jednoczesnym enzymatycznym rozkładem hemiceluloz SUPLEFARR na rzecz inteligentnej specjalizacji Województwa Świętokrzyskiego

Główne rezultaty:

Efektem będzie suplement SUPLEFARR wytwarzany zgodnie z technologią opracowaną w wyniku przeprowadzenia prac badawczo-rozwojowych w ramach projektu.

Pozostałe dokumenty rekrutacyjne:

Dokumenty dotyczące przyznawania wsparcia finansowego:

Pozostałe dokumenty dotyczące przyznawania wsparcia finansowego:

Podręcznik suplementu wspierającego Epson Stylus Photo R390

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik suplementu wspierającego Epson Stylus Photo R390

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik suplementu wspierającego Epson Stylus Photo R390