Obsługa skanera sieciowego Beko 7000440042

Skaner sieciowy Beko 7000440042 jest wszechstronnym rozwiązaniem do skanowania sieci bezprzewodowych. Urządzenie jest zgodne z protokołem IEEE 802.11ac i oferuje szybkie skanowanie sieci w celu wykrywania zagrożeń i znajdowania sieci bezprzewodowych w pobliżu. Pomoże Ci to zapewnić bezpieczeństwo sieci i złożoność Twojej sieci bezprzewodowej. Skaner sieciowy Beko 7000440042 posiada szereg funkcji, takich jak skanowanie sieci pod kątem słabych punktów, wykrywanie wycieków informacji, monitorowanie ruchu sieciowego i automatyczne rozpoznawanie urządzeń. Używając tego skanera sieciowego, możesz łatwo zidentyfikować zagrożenia i zabezpieczyć swoją sieć bezprzewodową.

Ostatnia aktualizacja: Obsługa skanera sieciowego Beko 7000440042

Jeśli drukarka jest podłączana przy użyciu przewodu, podłącz go do urządzenia. Połączenie zostanie nawiązane automatycznie, komputer pobierze odpowiednie sterowniki i będzie można z niego korzystać od razu. Aby podłączyć drukarkę bezprzewodową, wykonaj następujące czynności:

 1. Wybierz pozycję Rozpocznij > Ustawienia > urządzenia Bluetooth & > drukarki & skanery .

  Otwieranie ustawień drukarek & skanerów

 2. Obok pozycji Dodaj drukarkę lub skaner wybierz pozycję Dodaj urządzenie.

  Poczekaj, aż znajdziesz pobliskie drukarki, a następnie znajdź odpowiednią drukarkę i wybierz pozycję Dodaj urządzenie. Jeśli chcesz usunąć drukarkę później, zaznacz ją, a następnie wybierz pozycję Usuń.

  Jeśli nie widzisz drukarki, spróbuj rozwiązać problem, wykonując czynności opisane w artykule Rozwiązywanie problemów z połączeniem drukarki i drukowaniem w Windows.

Powiązane tematy

  Dowiedz się, jak zainstalować drukarkę w Windows.

  Dowiedz się, jak pobrać sterowniki drukarek w Windows. com/pl-pl/windows/jak-pobra%C4%87-i-zainstalowa%C4%87-najnowsze-sterowniki-drukarki-4ff66446-a2ab-b77f-46f4-a6d3fe4bf661">zainstalować sterowniki drukarki w Windows. com/pl-pl/windows/ustawianie-drukarki-domy%C5%9Blnej-w-windows-e10cf8b8-e596-b102-bf84-c41022b5036f">skonfigurować drukarkę domyślną w Windows. com/pl-pl/windows/wy%C5%9Bwietlanie-kolejki-wydruku-w-systemie-windows-71505b3a-ba6b-14b2-b7f9-fd6204675ab5">wyświetlić kolejkę drukarki w Windows.

  Dowiedz się, jak zmienić stan drukarki z "offline" na "online" w Windows.

  Jeśli masz problem ze zmianą stanu drukarki w trybie offline, zobacz Rozwiązywanie problemów z drukarkami w trybie offline.

  Jeśli masz problem z łącznością drukarki w Windows, zobacz Rozwiązywanie problemów z połączeniem drukarki i drukowaniem w Windows.

Wybierz przycisk Start , a następnie wybierz pozycję Ustawienia > Urządzenia > Drukarki & skanery > Dodaj drukarkę lub skaner. net/pl-pl/media/79e66243-d939-4b4a-a981-9cca385e6972. png" alt="tekst alternatywny" loading="lazy"/>

Zaczekaj na zakończenie wyszukiwania pobliskich drukarek, wybierz tę, której chcesz użyć, a następnie wybierz pozycję Dodaj urządzenie. Jeśli chcesz usunąć drukarkę później, wyróżnij ją i wybierz pozycję Usuń.

Powiązane tematy

Advanced IP Scanner

Niezawodny i bezpłatny skaner sieciowy do analizy sieci LAN. Program służy do wyświetlania wszystkich urządzeń sieciowych, umożliwia dostęp do folderów udostępnionych, zdalne sterowanie komputerami (przy użyciu protokołu RDP oraz oprogramowania Radmin), a nawet zdalne wyłączanie komputerów. Jest prosty w obsłudze i działa w wersji przenośnej. Stanowi najlepsze rozwiązanie dla każdego administratora sieci.

Rozwiń każdą kategorię, aby wyświetlić listę oprogramowania.

Zainstaluj ten sterownik na komputerze z systemem Windows 7 / 8. 1, gdy skaner Zebra jest używany w trybie hosta USB CDC

Zalecane narzędzie konfiguracji i wdrażania skanera; instaluje się na KOMPUTERZE

Umożliwia aktualizacje oprogramowania układowego i/lub ustawień parametrów przez nieprzeszkolonego użytkownika (przypadek użycia kontrolowanego środowiska)

CoreScanner to usługa w systemie Windows i Linux, która umożliwia komunikację pomiędzy skanerem Zebra, a aplikacja utworzoną przy użyciu SDK Windows i Linux.

Ułatwia tworzenie niestandardowych aplikacji do Zebra skanerów

- Zestaw SDK skanera dla systemu Windows zawiera sterowniki OPOS, JPOS i Instrumentation (Windows Management Instrumentation) (WMI)

- Scanner SDK dla Linuksa zawiera sterownik JPOS dla Linuksa

Umożliwia podłączenie Zebra skanerów bezprzewodowych i sterowanie nim za pomocą tabletu/smartfona

Umożliwia deweloperowi tworzenie natywnych aplikacji w celu łączenia i kontrolowania Zebra skanerów przez Bluetooth (bez możliwości współużytkowania) na urządzeniach z systemem iOS i Android z jednej, udostępnionej bazy kodu języka C#

SDK bioptycznej kamery kolorowej

Umożliwia użytkownikom zarządzanie połączeniami z kamerami, wykonywanie różnych operacji za pomocą podłączonych kamer, konfigurowanie podłączonych kamer i pobieranie informacji związanych z podłączonymi kamerami

SZUKASZ CZEGOŚ BARDZIEJ KONKRETNEGO?

Być może szukasz oprogramowania, które jest bardzo specyficzne dla modelu skanera. Oprogramowanie układowe specyficzne dla danego modelu będzie można pobrać na poszczególnych stronach obsługi skanera wymienionych na stronie pomocy technicznej programu Scanner lub Discontinued Scanner Support Page.

Obsługa skanera sieciowego Beko 7000440042

Bezpośredni link do pobrania Obsługa skanera sieciowego Beko 7000440042

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Obsługa skanera sieciowego Beko 7000440042