Informacje dla użytkownika Frigidaire Ffch16m5qwa

Frigidaire Ffch16m5qwa jest wysokiej jakości lodówką, która oferuje użytkownikom więcej niż tylko miejsce do przechowywania żywności. Zawiera ona kilka praktycznych funkcji, takich jak funkcja czyszczenia wody, funkcja zamrażania żywności i szereg innych użytecznych funkcji, które pomogą Ci w utrzymaniu świeżych i odżywczych składników spożywczych. Prawidłowo używając lodówki Frigidaire Ffch16m5qwa, możesz cieszyć się wyjątkowo długim okresem eksploatacji i wydajności. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii, lodówka ta jest prosta w obsłudze i ma zoptymalizowany system chłodzenia, który zapewnia wystarczające chłodzenie produktów spożywczych. Lodówka Frigidaire Ffch16m5qwa ma również funkcję automatycznego wyłączania, która pomaga zaoszczędzić energię i pieniądze. Jest to wysokiej jakości lodówka, która oferuje użytkownikom wygodę i komfort oraz wydajność i niezawodność.

Ostatnia aktualizacja: Informacje dla użytkownika Frigidaire Ffch16m5qwa


Twoje Wi-Fi działa wolniej niż powinno i zdaje się być nadmiernie obciążone? W sieci lokalnej dzieje się coś podejrzanego? To mogą być znaki, że ktoś nieautoryzowany ma dostęp do sieci (na przykład sąsiad). W takim przypadku warto dla własnego bezpieczeństwa (a konkretniej, dla bezpieczeństwa swoich danych) dowiedzieć się, jak sprawdzić kto korzysta z mojego WiFi.

Nie każdy w ogóle wie, czy można sprawdzić kto korzysta z mojego WiFi, podczas gdy w rzeczywistości jest to nie tylko możliwe, ale też relatywnie proste i szybkie. Poniżej przedstawimy dwie wygodne metody, dzięki którym każdy bez większego problemu powinien być w stanie sprawdzić, czy ktoś nieuprawniony przypadkiem nie korzysta z jego sieci. Zapraszamy!

Jak sprawdzić, kto korzysta z mojego WiFi? Metoda 1. Ustawienia routera

Najłatwiej i najpewniej jest sprawdzić, kto korzysta z sieci Wi-Fi poprzez ustawienia routera. Będziemy za jej pomocą w stanie sprawdzić nazwę urządzeń podłączonych do sieci (w przypadku smartfona będzie to więc zazwyczaj jego model) i nie tylko.

W pierwszej kolejności musimy połączyć się z naszą siecią Wi-Fi. Następnie należy otworzyć dowolną przeglądarkę internetową i wpisać w pasek adresu adres IP pozwalający na uzyskanie dostępu do konfiguracji routera.

Jeśli nie wiesz, jaki adres wpisać, sprawdź instrukcję obsługi swojego routera lub wpisz w Google nazwę jego modelu wraz z frazą “konfiguracja routera”, czyli na przykład “Orange Funbox konfiguracja routera”. Zazwyczaj któryś z pierwszych wyników wyszukiwania powinien zawierać potrzebny adres IP.

Po przejściu pod poprawny adres zazwyczaj wyświetli się pole do wpisania loginu i hasła (a w przypadku niektórych modemów tylko hasła). Z reguły są one ustawiane podczas wstępnej konfiguracji routera. Jeśli ich nie pamiętasz, wypróbuj konfigurację login admin i hasło admin (niekiedy takie są domyślne dane dostępu i nie każdy je zmienia, chociaż powinien).

Sprawdź także, czy przypadkiem hasło do routera (nie do sieci – to nie to samo! ) nie znajduje się na naklejce na boku lub spodzie routera. Kiedy już uda Ci się zalogować do ustawień routera, spróbuj odszukać zakładkę, w której znajduje się lista podłączonych do sieci urządzeń. Nie da się konkretnie wskazać, jak ta zakładka będzie się nazywać i gdzie będzie się znajdować, ponieważ w przypadku każdego routera będzie to wyglądało nieco inaczej.

W tej zakładce znajdziesz informacje o urządzeniach podłączonych w danej chwili, ale także o tych, które korzystały z sieci w przeszłości. Znajdziesz tam ich nazwę, ale też m. in. Adres IPv4.

Jak sprawdzić, kto korzysta z mojej sieci WiFi? Metoda 2. Zewnętrzny program

Druga metoda jest bardziej uniwersalna, ponieważ wygląda tak samo dla każdego routera. Wymaga jednak pobrania zewnętrznego programu. Narzędzia do sprawdzania, kto korzysta z sieci Wi-Fi dostępne są w zasadzie na wszystkie popularne platformy. Można pobrać taki program na komputer z systemem Windows lub Mac czy też smartfona z systemem Android lub iOS.

Korzystanie z nich jest bardzo proste. Wystarczy pobrać i zainstalować taką aplikację, a następnie połączyć się z siecią Wi-Fi i włączyć skanowanie. Bardzo szybko powinniśmy w ten sposób poznać odpowiedź na pytanie, jak sprawdzić kto korzysta z mojej sieci WiFi.

Jeśli chodzi o komputery osobiste, to dla komputerów z systemem Windows można polecić darmowy program Wireless Network Watcher. Użytkownicy Maca mają nieco większy problem, ponieważ popularne kiedyś narzędzie Who’s On My WiFi nie jest już dostępne.

Są pewne alternatywy, jak LanScan, ale są one zazwyczaj płatne. Lepszą opcją dla użytkowników Maca może być więc sprawdzenie, kto użytkuje sieć za pomocą smartfona, czy to posiadającego system Android, czy iOS.

Dla urządzeń z Androidem można wykorzystać takie aplikacje, jak Fing – Network Tools, WiFi Inspector czy PingTools Network Utilities. Są one darmowe i dostępne poprzez sklep Google Play. W przypadku iPhone’ów można pobrać z AppStore na przykład Fing – Network Scanner, czyli tę samą aplikację, jaką wymieniliśmy dla Androida, tylko przeportowaną na iOS-a.

Kto korzysta z sieci Wi-Fi – podsumowanie

Mamy nadzieję, że powyżej udało nam się adekwatnie odpowiedzieć na pytanie, jak sprawdzić kto korzysta z mojego WiFi. Obie omówione powyżej metody powinny być skuteczne, aczkolwiek nie wszystkie programy i sposoby dostarczają tak samo szczegółowych informacji. Rekomendujemy, aby w przypadku wykrycia nieuprawnionych użytkowników sieci postąpić zgodnie z powyższymi wskazówkami i przede wszystkim zmienić hasło dostępu.

Jeśli zainteresował Was ten poradnik, być może spodoba Wam się nasz inny artykuł, w którym wymienialiśmy najlepsze wtyczki do ochrony prywatności. Swego czasu omówiliśmy także najważniejsze zasady bezpiecznego korzystania z Internetu. Dajcie koniecznie znać, jakie tematy chcielibyście, abyśmy poruszyli w dalszej kolejności!

Left column

Right column

Z poziomu platformy back office masz dostęp do:

 • informacji o tym kto w danym momencie użytkuje konkretne auto,
 • raportów kto oraz kiedy korzystał z danego pojazdu,
 • raportów szkodowych (kto i kiedy zgłosił szkodę).

  Platforma umożliwi Ci także:

 • zdalne otwieranie i zamykanie samochodów,
 • rezerwację pojazdu dla konkretnego pracownika,
 • przypisywanie aut do użytkownika.
 • Zarezerwuj auto przez telefon!

  Twój telefon jest elektronicznym kluczem do pojazdów udostępnianych w ramach car sharingu w Twojej firmie.

  Skorzystaj z dedykowanej aplikacji, żeby uzyskać dostęp do dostępnych pojazdów przed budynkiem Twojej firmy.

  W aplikacji masz dostęp do Assistance 24/7.

   Jak wygląda proces wypożyczenia auta w Arval Car Sharing?

  Arval to potęga 30-letniego doświadczenia w leasingu.

  Nasz zespół ekspertów wskaże najlepsze rozwiązania.

  Jesteśmy zawsze, kiedy nas potrzebujesz – wirtualnie lub osobiście.

  Z nami proces obsługi pojazdu jest dużo łatwiejszy.

  Media społecznościowe

  Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w związku z prowadzeniem stron/kanałów Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w serwisach społecznościowych Facebook (Meta), Instagram (Meta), Twitter oraz YouTube.

  Administrator

  W związku z prowadzeniem stron/kanałów Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w serwisach społecznościowych Facebook (Meta), Instagram (Meta), Twitter oraz YouTube Administratorem danych osobowych jest Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji z siedzibą w Warszawie, przy ul. Stefana Batorego 5 (kod pocztowy: 02-591).

  Administrator przetwarza dane osobowe osób, które w mediach społecznościowych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji:

  • dokonały subskrypcji strony Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji poprzez kliknięcie ikony „Lubię to”, „Obserwuj”, „Udostępnij” lub „Subskrybuj” itp.
  • wykonały reakcję na stronie/kanale Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji
   w serwisach społecznościowych np. poprzez kliknięcie „lubię to”, „skomentuj”, „udostępnij”, „zapisz post”, „podaj dalej” itp.
  • wysłały wiadomość prywatną do administratorów serwisów społecznościowych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji poprzez funkcję „wyślij wiadomość”.

  Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, jako założyciel stron w wymienionych poniżej serwisach społecznościowych dostarczanych przez wskazane podmioty, jest współadministratorem danych osobowych wraz z:

 • Facebook Ireland Limited, z siedzibą pod adresem 4 Grand Canal Square, Grand Canal Harbour, Dublin 2 Irlandia (dalej Facebook)
 • Instagram LLC., z siedzibą pod adresem 1601 Willow Road, Menlo Park, CA, 94025, USA
 • Google Ireland Limited (Gordon House, Barrow Street, Dublin, D04 E5W5, Dublin, Irlandia)
 • Twitter, Inc., z siedzibą pod adresem 1355 Market Street, Suite 900, San Francisco, CA 941 03, USA
 • YouTube, którego dostawcą jest Google LLC, z siedzibą pod adresem 901 Cherry Ave, San Bruno, CA 94066, USA
 • Każdy z w/w współadministratorów samodzielnie decyduje o celach i środkach przetwarzania danych, ale w różnym zakresie. Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji ponosi odpowiedzialność wyłącznie w zakresie przetwarzanych przez siebie danych osobowych.

  Facebook

  Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, będąc administratorem stron w serwisie społecznościowym, ma dostęp wyłącznie do zbiorczych statystyk strony (liczba obserwujących fanpage/profil, wiek i płeć użytkowników wraz z podziałem procentowym wśród obserwujących, nazwy miast i państw z których obserwują użytkownicy z podziałem procentowym, zasięg fanpage’a/profilu oraz poszczególnych postów, liczba polubień i reakcji, liczba komentarzy
  i udostępnień, liczba kliknięć w link oraz zbiorczych i zanonimizowanych raportów dotyczących kampanii prowadzonych za pomocą samoobsługowego systemu reklam).

  Szczegóły dotyczące zasad wspólnego przetwarzania danych w zakresie statystyk strony z Facebook Ireland Limited dostępne są pod adresem: https://pl-pl. com/legal/terms/page_controller_addendum

  Zasady przetwarzania danych osobowych określone przez dostawcę serwisu Facebook, Instagram, Messenger i innych produktów i funkcji oferowanych przez Facebook Ireland Limited znajdą się
  w Polityce Prywatności serwisu Facebook dostępnej na stronie: https://www.

  Instagram

  Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, będąc administratorem stron w serwisie społecznościowym, ma dostęp wyłącznie do zbiorczych statystyk strony (liczba obserwujących fanpage/profil, wiek i płeć użytkowników wraz z podziałem procentowym wśród obserwujących, nazwy miast i państw z których obserwują użytkownicy z podziałem procentowym, zasięg fanpage’a/profilu, poszczególnych postów, liczba polubień i reakcji, liczba komentarzy i udostępnień, liczba kliknięć w link oraz zbiorczych i zanonimizowanych raportów dotyczących kampanii prowadzonych za pomocą samoobsługowego systemu reklam).

  Zasady dotyczące serwisu Instagram dostępne są pod adresem: https://help. com/519522125107875? helpref=faq_content

  Twitter

  Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, będąc administratorem stron w serwisie społecznościowym, ma dostęp wyłącznie do danych liczbowych za dany okres (liczba profili, które odwiedziły profil, liczba wzmianek profilu, liczba nowych obserwujących, liczba kliknięć w link, liczba retweetów (podań dalej), liczba serduszek, liczba odpowiedzi (komentarzy).

  Zasady dotyczące serwisu Twitter dostępne są pod adresem: https://gdpr. html

  Zasady przetwarzania danych osobowych określone przez dostawcę serwisu Twitter, znajdą się na stronie: https://gdpr. com/

  YouTube

  Zasady przetwarzania danych osobowych określone przez dostawcę serwisu YouTube, znajdują się na stronie: https://policies. com/privacy? hl=pl; https://www. com/intl/ALL_pl/howyoutubeworks/user-settings/privacy/#your-data-in-youtube

  Inspektor Ochrony Danych

  Z inspektorem ochrony danych wyznaczonym w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji można się kontaktować pod adresem e-mail: iod@mswia. pl.

  Cele i podstawa prawna przetwarzania danych osobowych

  Dane osobowe będą przetwarzane w celu:

 • prowadzenia stron Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w serwisach społecznościowych Facebook, Instagram, Twitter oraz YouTube, w celu informowania za ich pomocą o prowadzonej działalności, promowaniu wydarzeń, promocji oraz w celu komunikacji za pośrednictwem dostępnych funkcjonalności tych serwisów;
 • analiz statystycznych realizowanych za pośrednictwem narzędzi dostarczanych przez aplikacje poszczególnych serwisów społecznościowych, dotyczących popularności oraz sposobu korzystania z mediów społecznościowych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych
  i Administracji.
 • Dane osobowe będą przetwarzane w wyżej wymienionych celach, na podstawie art. 6 ust. 1 lit e) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), czyli będą przetwarzane w związku z wykonaniem zadania realizowanego w interesie publicznym lub w ramach sprawowania władzy publicznej powierzonej administratorowi.

  Odbiorcy danych osobowych

  Dane osobowe przetwarzane w związku z prowadzeniem w serwisach społecznościowych Facebook, Instagram, Twitter oraz YouTube stron Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji mogą być przekazywane:

 • podmiotom świadczącym wsparcie techniczne dla systemów informatycznych
  i teleinformatycznych Ministerstwa, w których dane osobowe są przetwarzane,
 • podmiotom upoważnionym do tego na podstawie powszechnie obowiązującego prawa.
 • Dane osobowe nie będą przekazywane przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji poza Europejski Obszar Gospodarczy.

  Natomiast Facebook, Twitter, Instagram oraz YouTube mogą przekazywać dane poza Europejski Obszar Gospodarczy. Facebook deklaruje wykorzystywanie standardowych klauzul umownych zatwierdzonych przez Komisję Europejską i opieranie się na decyzjach Komisji Europejskiej, stwierdzających odpowiedni stopień ochrony danych w odniesieniu do określonych krajów. 

  Twitter Inc. może przekazywać dane osobowe poza teren Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Zgodnie z regulaminem serwisu Twitter https://twitter. com/en/tos użytkownik korzystający z jego usług wyraża zgodę na zbieranie i wykorzystanie swoich danych, zgodnie z Polityką prywatności: https://twitter. com/en/privacy, w tym przekazywanie ich do USA, Irlandii i/lub innych krajów w celu ich przechowywania, przetwarzania i wykorzystywania przez serwis Twitter Inc. i jego podmioty stowarzyszone. YouTube może przekazywać dane osobowe poza teren Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Więcej informacji pod adresem: https://policies. com/privacy? hl=pl#infosecurity

  Okres przechowywania danych osobowych

  Dane osobowe będą przetwarzane przez okres związany z realizacją wskazanych powyżej celów przetwarzania tj. : informacje w ramach zamieszczonych komentarzy będą dostępne w serwisie do czasu ich usunięcia przez autora; dane statystyczne dotyczące osób odwiedzających strony Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w mediach społecznościowych będą przetwarzane przez czas dostępności tych danych w serwisach.

  Dane osobowe gromadzone przez: Facebook, podlegają retencji na zasadach określonych regulaminem serwisu Facebook https://www. com/policies_center; Twitter Inc. na zasadach określonych regulaminem serwisu Twitter ; YouTube, którego dostawcą jest Google LLC podlegają retencji na zasadach określonych w polityce prywatności serwisu, więcej informacji pod adresem: https://policies. com/technologies/retention? hl=pl.

  Prawa osób, których dane dotyczą

  Prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania oraz przeniesienia do innego administratora, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, sprzeciwu, przysługuje jeżeli spełnione są przesłanki określone w RODO.

  Powyższe uprawnienia względem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji można realizować:

  1. elektronicznie:
  2. na adres: kontakt@mswia. pl
  3. za pośrednictwem platformy ePUAP: /MSWIA/domyslna oraz /MSWIA/SkrytkaES
  4. listownie na adres:

  Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji

  ul. Stefana Batorego 5, 02-591 Warszawa

  W przypadku wątpliwości związanych z przetwarzaniem danych osobowych przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji można zwrócić się z prośbą o udzielenie informacji oraz wnieść skargę do krajowego organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Prawa przysługujące w związku z korzystaniem z serwisów znajdą się odpowiednio na stronach: https://www. com/privacy/explanation; . ; https://help. com/519522125107875;

  Informacje o dobrowolności podania danych osobowych

  • Dane osobowe uzyskujemy od administratorów serwisów Facebook Ireland Limited, Twitter Inc. oraz YouTube, którego dostawcą jest Google LLC z Państwa publicznego profilu oraz wpisów na stronach ww. serwisów społecznościowych.
  • W związku ze specyfiką funkcjonowania wyżej wymienionych serwisów społecznościowych, informacje o działaniach podejmowanych przez użytkowników na tych stronach są jawne.
  • Podanie danych jest całkowicie dobrowolne.
  • Zautomatyzowane podejmowanie decyzji. Profilowanie

   Dane osobowe nie będą wykorzystywane przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym do profilowania.

  Informacje dla użytkownika Frigidaire Ffch16m5qwa

  Bezpośredni link do pobrania Informacje dla użytkownika Frigidaire Ffch16m5qwa

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Informacje dla użytkownika Frigidaire Ffch16m5qwa